YouTube RSS
Home Без рубрики Весна подіями багата!
formats

Весна подіями багата!

(Звіт про виховну роботу)

Здобувачі освіти ВПУ № 92 в березні 2021 року стали учасниками уроків історичної пам’яті, присвячених Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Молодь переглянула художні фільми «Додому» та «Хайтарма», та взяла участь в їх обговоренні. Усі прийшли до висновку, що Крим – це Україна.

5квітня 26 добровольців взяли участь в екологічній акції «Створюємо ліси разом». Висадка саджанців сосни радує дітей, бо на місці згарищ зазеленіють нові ліси.

7 квітня – День здоров’я. Здобувачі освіти групи 1-2 підібрали «15 порад  здоров’я», викладачі фізичної культури презентували відеоролик про оздоровчі заходи, які проводить ВПУ № 92 під гаслом «О спорт! Ти здоров’я ». Висновок напрошується сам: бути здоровим – це модно і красиво.

11 квітня 1945 року було звільнено в’язнів концентраційного табору в Бухенвальді. Розповідь про звірства фашисті і перегляд фільму про Януша Корчака, який з вихованцями був спалений в печах Треблінки, уразив до глибини душі присутніх заходу «Ми пам’ятаємо».

Бібліотека організувала фотовиставку «Люди світу, на хвилину встаньте!».

12 квітня – День космонавтики, і вся світова спільнота згадує політ у космос першої людини Юрія Гагаріна. 60 років цієї події відзначалося переглядом відео «Людина в космосі», презентаціями про розвиток космонавтики у світі й Україні.

У бібліотеці училища організована книжкова виставка «Він сказав: «Поїхали!».

Коментарі Вимкнено до Весна подіями багата!.
© Sait VPU 92