YouTube RSS
Home Без рубрики З ювілеєм!
formats

З ювілеєм!

Професію педагога неможливо порівняти ні з якою іншою, тому що це не тільки робота, а й самовідвага та бажання віддавати своє тепло, свою енергію десяткам, сотням дітей. Справжнім педагогом, людиною рідкісного дару душі є Микола Володимирович Ліщішин – директор Вищого професійного училища №92 м. Сєвєродонецька, який 31 січня святкує свій 60-літній ювілей.

Микола Володимирович очолює училище з 1997 року, і за цей час воно стало навчальним закладом високої культури та зразкового порядку. ВПУ №92 входить до сотні кращих училищ України.

Під керівництвом Миколи Володимировича створений і працює навчально-виробничий торговельний комплекс, до складу якого входять навчальна їдальня кондитерський цех, магазин і кафетерій «Діалог»; навчальні кабінети, лабораторії мають сучасне обладнання, комп’ютерну техніку, інтерактивні дошки. Це дає можливість проводити уроки, практичні заняття на сучасному рівні.

Високі результати демонструють учні під час предметних олімпіад, всеукраїнських конкурсів: ім. Т. Шевченка, П. Яцика, «Соняшник», «WORLDSKILLS UKRAINE», «Intel-Eco».

Микола Володимирович душею і серцем завжди турбується про кожного учня, кожного співробітника. Він популяризатор спорту та здорового способу життя. З його ініціативи проводяться спортивні змагання між учнями і педагогами, спортивні свята, працює секція з волейболу, постійним учасником якої є сам директор.

Ліщішин М.В. є відмінним організатором, не боїться брати на себе відповідальність, швидко реагує та приймає рішення у нестандартних ситуаціях. Директор налагоджує співпрацю із закордонними базами відпочинку, щоб учні ВПУ №92 отримали новий досвід і знали стандарти обслуговування в ЄС.

За творчу, плідну, багаторічну роботу Ліщішин М.В. неодноразово нагороджений грамотами Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти», Почесною відзнакою «За розвиток регіону», дипломом лауреата Премії Верховної Ради України.

Вітаючи Миколу Володимировича з ювілеєм, колектив училища бажає йому здоров’я, щастя, наснаги.

Коментарі Вимкнено до З ювілеєм!.
© Sait VPU 92