YouTube RSS
Home Без рубрики Японія стає ближчою до нас
formats

Японія стає ближчою до нас

Японія стає ближчою до нас

У 2017 році виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією, тому цей рік був проголошений роком Японії в Україні.

У зв’язку з цією ювілейною датою до Сєвєродонецька вже втретє завітав посол Японії Шігекі Сумі, бо він координує проекти на територіях, які постраждали від АТО. Країна сонця, яке сходить, виділила значні кошти на розвиток об’єктів освіти та культури в Луганській області.

Цього року посол приїхав не тільки з перевіркою, а й з подарунком – саджанцями сакури, які є символом Японії. Шігакі Сумі разом з адміністрацією ОДА та міста власноруч висаджував маленькі деревця у Сквері Дружби.

О 14-й годині посол зустрівся з нашими земляками, серед яких була і делегація ВПУ №92 м. Сєвєродонецька,у приміщенні Сєвєродонецького обласного музичного училища, де розповів присутнім про співпрацю Японії та Луганської ОДА.

Після свого виступу Шігекі Сумі представив піаніста – віртуоза та композитора Темпея Накамурі, який мовою музики познайомив присутніх з такою далекою для нас , але такою рідною для виконавця Японією. Після виступу маестро набагато ближчою та зрозумілішою стала для всіх присутніх ця надзвичайна країна.

Хай цвіте ніжним цвітом сакура у сквері та нагадує про наших японських друзів!

20171031_134940 20171031_140839 20171031_143415

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 

Коментарі Вимкнено до Японія стає ближчою до нас.
© Sait VPU 92