YouTube RSS
Home Без рубрики Як пройшла акція «16 днів проти насилля» у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька
formats

Як пройшла акція «16 днів проти насилля» у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

Як пройшла акція «16 днів проти насилля»

у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

З 25 листопада по 10 грудня, починаючи з 1991 року, в усіх демократичних країнах проходила акція під гаслом «16 днів проти насильства». Колектив ВПУ №92 активно бере участь у заходах, які проходять під егідою акції. В училищі у рамках тижня правових знань прийшли виховні години, бесіди-роздуми, конкурси, виставка плакатів, анкетування, які були присвячені Дням толерантності та інвалідів, боротьби зі СНІДом, насиллям, сучасними проявами рабства.

7 грудня у міській публічній бібліотеці відбулася зустріч наших учнів групи 1-2 зі спеціалістом обласної юстиції Гречишкіною Н.О. Вона на яскравих прикладах з життя застерігала молодь бути обачними, щоб не потрапить в руки работоргівців. Молоді українці, шукаючи кращих умов життя і гідної оплати, їдуть за кордон на навчання, працевлаштування та беруть шлюб з іноземцями.

Наталія Олександрівна продемонструвала презентацію, яка була присвячена запобіганню рабства, розповіла про 10 правил безпеки і як кожен із нас може протидіяти такому огидному явищу, як торгівля людьми. Учні отримали на пам’ять буклети «Яка запобігти рабству».

CIMG6198 CIMG6199 CIMG6201 CIMG6202 CIMG6204

Бібліотекар

Скрипник Г.О.

Коментарі Вимкнено до Як пройшла акція «16 днів проти насилля» у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька.
© Sait VPU 92