YouTube RSS
Home Без рубрики Всеукраїнський тиждень англійської мови у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька
formats

Всеукраїнський тиждень англійської мови у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

Всеукраїнський тиждень англійської мови

у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

З 12.12.2016р. по 18.12.2016 р.  училищна спільнота  ВПУ №92 долучилася до проведення всеукраїнського  Тижня  англійської мови, присвяченого Року англійської мови в Україні. Ряд заходів спрямовувався на популяризацію вивчення  англійської мови.

12. 12. 2016 року  серед груп 2-их курсів була проведена   театральна вечірка, присвячена пам’яті видатного поета  і драматурга Вільяма Шекспіра. Учні дізналися про   цікаві  факти із життя англійського поета, драматурга. «Важко уявити країну у світі, яка не була б знайома з творами Шекспіра. «Romeo and Juliet», «Othello», «Hamlet», «King Lear» – є одними з найвідоміших його творів. У своїх роботах автор відкриває нам захоплюючий світ кохання і смерті, дружби і зради, довіри й омани. Незадарма навіть у наш час трагедії Шекспіра користуються неабиякою популярністю на театральних підмостках усього світу»,- говорить Андрій Баглайчук, переможець ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.

13. 12. 2016 р. у кав’ярні було проведено відкритий урок у групі 1-3 на тему «English meals», де учні мали змогу ближче ознайомитися з англійською культурою прийому їжі та зі знаменитою церемонією чаювання під англійську класичну музику. Учні дізналися про різноманіття англійських страв, котрі англійці зазвичай приймають у їжу на сніданок, ланч, чаювання та вечерю.

14. 12. 2016 р. відбувся конкурс читців на англійській мові серед учнів 1-3 курсів, у якому вони змагалися по вмінню виразно читати англійські вірші. На цьому конкурсі пролунали  наживо багато сонетів Шекспіра, уривки з  Джорджа Байрона, та навіть твір Фулка Гревіля.

15. 12. 2016 р. була проведена вікторина серед знавців англійської мови під назвою «Do you know Britain?», де учні змагалися між  собою у знанні географії Великобританії.

16. 12. 2016 р.  для учнів 1-их курсів був проведений відеолекторій  по перегляду англійських фільмів : «Король говорить», «Сталева леді», «Молода Вікторія». Ці фільми допомагають змінити світобачення учнів та знайомлять з багатовіковою англійською культурою.  Висловлюємо подяку всім учасникам тижня!

CIMG6266 CIMG6267 CIMG6272

Викладач англійської мови

Р. С. Сєдих

Коментарі Вимкнено до Всеукраїнський тиждень англійської мови у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька.
© Sait VPU 92