YouTube RSS
Home Без рубрики Участь ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька у обласному фестивалі «Луганщина – це Україна»
formats

Участь ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька у обласному фестивалі «Луганщина – це Україна»

Участь ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька у обласному фестивалі «Луганщина – це Україна»

3 червня 2017року, по запрошенню Заступника міського голови м.Рубіжне Ткачук В.С., наш навчальний заклад прийняв участь в обласному фестивалі «Луганщина – це Україна», який був присвячений 79-тій річниці утворення Луганської області. Силами майстрів виробничого навчання та наших учнів, було організовано виїзну торгівлю продукцією власного виробництва.

Протягом святкування нас дуже вразила організація розважальних заходів, а саме, яскраві виступи дитячих гуртків і дорослі змагання. Ми відчули на собі теплий прийом та лагідні усмішки рубіжан та гостей свята. Продукція нашого виробництва користувалася шаленим успіхом. Городянам дуже сподобалися прадавні українські страви: «опіканці», а малятам – фігурні булочки, з любов’ю зроблені руками наших учнів.

Приємною несподіванкою для нас було, коли до нашого намету підійшла жіночка в яскравому українському костюмі та повідомила, що вона навчалась у нашому закладі 40 років тому. З блиском в очах та тремтінням в голосі вона згадувала роки навчання в нашому училищі, з повагою відкликалася про майстра виробничого навчання Тур Людмилу Іванівну, яка навчила її професії.

Ми отримали масу позитивних емоцій та сподіваємося на те, що після відвідування цього свята наша училищна спільнота поповниться абітурієнтами Луганщини.

111

 

Майстер в/н – Агафонова О.В.,

Майстер в/н – Виноградова О.І.

Коментарі Вимкнено до Участь ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька у обласному фестивалі «Луганщина – це Україна».
© Sait VPU 92