YouTube RSS
Home Без рубрики У єдності наша сила
formats

У єдності наша сила

 У єдності наша сила

Без врахування уроків минулого неможливо побудувати світле майбутнє, – під таким лейтмотивом 18 січня пройшов у ВПУ №92 тематичний урок для учнів 1-2 курсів, присвячений річниці з Дня проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР.

Викладач історії В. В. Пилипенко здійснила коротенький екскурс у події 1917­1919 рр., наголосивши на тяжкій долі, що випала перед українцями в тяжкі революційні роки. Діти, аналізуючи проблеми, що постали перед українським державотворенням прийшли до висновку, що лише у взаєморозумінні та спільній боротьбі проти ворогів можливо досягнути процвітання власної держави.

Учні змогли не лише прослухати інформацію про передумови проголошення Акту злуки, але й наочно пересвідчитися у бажанні багатомільйонного українського народу жити без іноземного панування, завдяки перегляду фільму, присвяченого подіям 22 січня й ознайомленням з фотодокументами, підготовленими бібліотекарем Скрипник Г. О. про живий ланцюг 22 січня 1990 р. Саме в цей день українці від Сходу до Заходу з’єдналися в ланцюг єдності, щоб довести всьому світу – Україна має бути незалежною! Завдячуючи героїчній боротьби наших співвітчизників ми отримали прекрасне свято – День соборності України. Тож, говорячи словами Т. Г. Шевченка, «єднаймося брати мої» й благо нам буде між віками!

CIMG6463 CIMG6466

Викладач історії

ПилипенкоВ.В.

 

Коментарі Вимкнено до У єдності наша сила.
© Sait VPU 92