YouTube RSS
Home Без рубрики Царство богині Кліо або пригоди учнів на тижні історії
formats

Царство богині Кліо або пригоди учнів на тижні історії

 

Царство богині Кліо або пригоди учнів на тижні історії

З 23 по 27 січня у Вищому професійному училищі № 92 в рамках тижня історії учні 1 – 4 курсів мали можливість поринути у неймовірний світ минувшини, відкрити для себе невідомі раніше сторінки з життя історичних осіб, помандрувати країнами й епохами та спробувати себе в ролі літописця.

Відкриття тижня історії ознаменувалося відкритим уроком для учнів групи 1-7 Н. М. Корєшкової, яка зачепила надзвичайно важливу та актуальну тему формування родинних цінностей, де почуття любові й взаємоповаги незмінне у всіх народів впродовж віків.

Документальний фільм є чи не єдиною можливістю відчути себе безпосереднім учасником давно минулих подій, особливо якщо ці події з героїчного минулого нашої держави. Учні групи 2-1, 24 січня за ініціативою В. В. Пилипенко, переглянули фільм, присвячений вибудові української державності у складних умовах 1991 – 2013 рр. За словами учнів групи, вони були вражені масштабністю й небувалою складністю нашого шляху до незалежності.

Студенти перших курсів, які тільки починають пізнавати історичні реалії України й світу, 25 січня змогли взяти участь у майстер-класі В. В. Пилипенко з конспектування лекційного матеріалу, шляхом створення таблиць та специфіці аналізу документальних джерел. Першокурсники, прослухавши поради викладача, змогли самостійно не тільки проаналізувати запропоновані документи з історії Української революції 1917 – 1920 рр., але й спробували себе в ролі літописців сьогодення.

Справжня мандрівка світом від Японії до України очікувала на учнів 1-3 курсів 26 січня у читальному залі бібліотеки. У формі змагань на краще знання традицій й культури країн світу діти змогли не лише ближче познайомитися з Францією, Голландією, Японією, Грецією та ін., але й скуштувати авторські страви на мотив традиційної кухні, обраної автором. Найбільше вразила кулінарна майстерність Сороки Микити, учня групи 3-3, який запропонував страву з французької кухні, Савкової Катерини, учениці групи 3-2, яка порадувала всіх смачними суші та дебют Володимирової Валерії з групи 1-3, яка презентувала грузинську страву.

Варто відзначити учнів групи 1-1, які змогли не лише продемонструвати справжню українську гостинність й талант, але й вкотре наголосити, що сила народу в його любові до своєї Батьківщини. Головним лейтмотивом даного виховного заходу якраз і було виховання в учнів любові до своєї рідної землі й переконання в тому, що де б не заносила доля, єдине місце, де ми будемо в безпеці є наша славна Україна.

Будь-яка мандрівка завершується. Наша подорож світом завершилась підбиттям підсумків конкурсу відеороликів, підготовлених групами 1-3 курсів, та плакатів. Головне завдання, яке стояло перед групами – презентувати обрану державу так, щоб туди захотілося помандрувати у першу чергу.

Отож, за довгою нарадою журі, в конкурсі відеороликів перше місце розділили групи 1-1 з їхньою презентацією України, 2-3, учня якої вдало заінтригували кулінарними загадками Голландії та 3-3, які вкотре довели, що Франція – країна кохання.

Проведена виставка плакатів, відповідно до тематики відеороликів, знову дала журі привід для роздумі. І в даному конкурсі перше місце розділили плакати груп 3-3 «Франція», 3-2 «Японія» і 2-3 «Голландія». Вітаємо переможців і всіх учасників та бажаємо цінувати й оберігати свою Батьківщину – Україну, поважаючи інші народи і їх культуру.

Завершувався тиждень історії виставкою наукових доробків учнів 3-5 курсів та демонстрацією плакатів на історичну тематику, проведений Н. М. Корєшковою.

Тиждень виявився насиченим і сповненим вражень. Однак, історія твориться на наших очах кожної секунди і наше завдання – зробити її гідною прикладу для наступних поколінь.

2017-01-23 11.53.41 CIMG6515 CIMG6516 CIMG6517 Exif_JPEG_420

Викладач історії

Вікторія Вікторівна Пилипенко

 

Коментарі Вимкнено до Царство богині Кліо або пригоди учнів на тижні історії.
© Sait VPU 92