YouTube RSS
Home Без рубрики Тиждень української мови та літератури, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька
formats

Тиждень української мови та літератури, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

Тиждень української мови та літератури, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

9 березня, в день народження українського генія Г.Г.Шевченка, у ВПУ №92 розпочався тиждень української мови та літератури. Училище було святково прикрашене портретами Кобзаря, плакатами та листівками з творів Шевченка.

У рамках тижня відбулася виховна година для учнів І курсу на тему «Шевченко – художник», на засіданні у літературній світлиці звучали вірші поета у виконанні молодих людей, учні були учасниками літературної вікторини, ознайомилися з книжковою виставкою «Народна шана поету, художнику, пророку».

16 березня учні І-ІІІ курсів стали учасниками заключного заходу «Любові пам’ять незрадлива», присвяченому пам’яті Т.Г.Шевченка. Поет представ перед присутніми не як геній,  а як звичайна людина, яка кохала, страждала, прагнула мати сім’ю, дітей, свій дім. Його теж кохали гідні й красиві жінки, але жодна не могла віддати Тарасу Григоровичу своє серце, бо вони були вільні, заможні або заміжні…

До останніх днів Шевченко залишився самотнім. Свій смуток він виливав на папір, лишивши нам чудову інтимну лірику,яка звучала на цьому виховному заході і нікого не лишила байдужим.

Окрасою життя української мови і літератури стала зустріч з нашими землячками, талановитими жінками – поетесою та авторкою більш нід 40 пісень – Наталією Кулаковою та музикантом та композитором – Наталією Пасічник. «складаю формулу кохання» – так називався захід, який проходив у юнацькій бібліотеці ім.. Й.Курлата. Учні з великим задоволенням слухали вірші та пісні у виконанні цих прекрасних жінок.

Усі заходи, проведені в рамках тижня української мови та літератури, були спрямовані на виховання в учнів почуття національної свідомості, любові та поваги до рідної мови.

CIMG6849 CIMG6850 CIMG6853 CIMG6857 CIMG6859

Викладач української мови та літератури

Кравцова О.В.

Коментарі Вимкнено до Тиждень української мови та літератури, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька.
© Sait VPU 92