YouTube RSS
Home Без рубрики Ти всіх святих святіша, неню!
formats

Ти всіх святих святіша, неню!

Ти всіх святих святіша, неню!

Напередодні Дня Матері у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька пройшло засідання в літературній світлиці, де учні І-ІІІ курсів стали учасниками літературно-музичного вечора «Ти всіх святих святіша, ненько!».

Мама – символ усього найкращого, найдобрішого, найсвітлішого. «Мама – це перше слово, яке найчастіше повторює людина в хвилини радості, страждання і горя. Тільки мати нас зрозуміє  і простить, подасть руку допомоги, коли інші відвернулися від тебе. Тільки ненечка нас, навіть сивочолих, пригорне до грудей і розділить нашу радість і смуток …

Про матерів народ склав багато легенд, крилатих прислів’їв ,  віршів та пісень. На вечорі звучачи найкращі освідчення в любові матінці, вірші А. Малишка та Б. Олейника про мам. У піснях у виконанні Таїсії Повалі, Віталія Козловського, дитячого хору возвеличувалися мамині натруджені руки, вишиті нею рушники, чорнобривці біля батьківської хати.

Ведучі (Кравцова О.В. та Скрипник Г.О.) звернулися до всіх присутніх із побажанням не забувати своїх матерів, телефонувати, писати листи, частіше провідувати своїх рідних матусь, і поки вони живі – просити у них вибачення, говорити слова вдячності, освідчуватися в любові – тільки це продовжить їх життя, подарує їм радість і щастя. А матінка щоденним звертанням до Бога захистить своє дитя.

CIMG7213 CIMG7217 CIMG7220

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 

Коментарі Вимкнено до Ти всіх святих святіша, неню!.
© Sait VPU 92