YouTube RSS
Home Без рубрики Світ професій – мій вибір, мій успіх.
formats

Світ професій – мій вибір, мій успіх.

Світ професій – мій вибір, мій успіх

Дітей, їх особисту гідність та їх потреби треба так само планувати, як і старших, і, тільки поводячись з ними лагідно, щиро, розумно, як з рівними, входячи в їх спосіб думання, можна виховувати чесних, щирих, правдолюбивих і справді вільних людей.

                                                                                                 Іван Франко

 

Проблема вибору професії завжди була актуальною і залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

Так у рамках проведення інноваційного профорієнтаційного проекту «Професійні рубежі» відбувся фестиваль профорієнтаційного КВК для учнівських та студентських команд м.Сєвєродонецька «Світ професій: мій вибір – мій успіх».

Професію «Кухар» презентувала команда учнів СЗШ № 16 м. Сєвєродонецька. Хлопці та дівчата не тільки показали особливості цієї професії, але й з гумором представили національну кухню різних країн світу.

Виступ агітбригади ВПУ № 92 викликав хвилю емоцій у присутніх у залі.

Серед усіх команд СЗШ № 16 посіла І місце та отримала подарунки від організаторів КВК!!! А навчальний заклад Вищого професійного училища № 92м.Сєвєродонецька Грамоту за активну участь у проведенні профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських громад.

Методист                    Л.І.Липчанська

 

 

 

 

Коментарі Вимкнено до Світ професій – мій вибір, мій успіх..
© Sait VPU 92