YouTube RSS
Home Без рубрики Світ професій: мій вибір – мій успіх!
formats

Світ професій: мій вибір – мій успіх!

Світ професій: мій вибір – мій успіх!

29 листопада 2017 року в міському Палаці культури відбувся міський фестиваль профорієнтаційного КВК серед учнівських та студентських команд Сєвєродонецька «світ професій: мій вибір – мій успіх!».

У КВК брали участь СЗШ№ 5,6,10,11,12 та навчальні заклади, які готують спеціалістів робітничих професій та молодших спеціалістів: СХМТ, ВПУ №92, СВПУ, СПБЛ та СПЛ. Кожна школа мала свого куратора (училище чи СХМТ) і виступала в одній команді. Наше училище співпрацювало з СЗШ №12, яка презентувала професію майстра ресторанного обслуговування, а учні ВПУ №92 – кухаря. Виступ такого креативного дуету, де всі артисти і співали, і танцювали та виявляли почуття гумору, глядачі залу, учні шкіл, зустрічали на «Ура!».

Виступи інших команд були цікавими й корисними для тих, хто обирає майбутню професію. Усі училища надавали інформацію про свої навчальні заклади у вигляді банерів, макетів, брилків та календариків.

А наше училище ще влаштувала виїзну торгівлю виробів НВТК. За активну участь у молодіжному фестивалі наша команда була нагороджена дипломом.

Дорогі випускники шкіл! Вам розповіли про всі професії, які можна отримати у ПТНЗ та СХМТ. Вибір за вами! Хай вам щастить!

CIMG7653

 

Заступник директора з НВР

Носкова І.Г.

Коментарі Вимкнено до Світ професій: мій вибір – мій успіх!.
© Sait VPU 92