YouTube RSS
Home Без рубрики Сьогодні учні, завтра-спеціалісти…
formats

Сьогодні учні, завтра-спеціалісти…

Сьогодні  учні, завтра-спеціалісти…

  7 червня 2017року у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька відбулася Державна кваліфікаційна атестація за професією «Кухар» 5 розряду учнів групи 2-5. Напередодні екзамену учні отримали завдання, де було зазначено, які страви вони повинні будуть приготувати, оформити та подати. Наведемо приклад одного із завдань: пропонується приготувати та здійснити подачу :

1. Салату «Грецького»;

2. Крему-супу із грибів;

3. Котлети по-київськи з соусом вершковим, пюре з бобових;

4. Суфле мокко.

Учні мали змогу замінити як повністю страву, так і інгридієнти в страві, маючи свої технологічні картки. Так , наприклад, десерт «Яблука у клярі з морозивом» були замінені на «3-D желе», яке вразило членів комісії як кольоровою гамою, так і смаковими якостями. До складу Державної кваліфікаційної комісії ввійшли: Голова – заступник директора КП «КШХ» Сєвєродонецької міської ради Вєдєрнікова О.М.;  члени комісії: виконуюча обов’язки директора ВПУ №92 Кудря К.М.,викладач спецдисциплін Меркулова Л.Ф., старший майстер в/н ВПУ №92 Нікончук Л.Я, майстер виробничого навчання Бадах Г.М. На атестації були присутні: директор НМЦ ПТО Луганської області Артюшенко В.І., методист НМЦ ПТО Сімова Л.Г.

Учні успішно впоралися із завданнями, показали високий рівень знань умінь та навичок. Голова та члени ДКК були приємно здивовані творчим підходом у оформленні та подачі страв. На заключному етапі побажали  випускникам не зупинятися на досягнутому, а йти вперед  до підкорення професійних вершин.

Усім-усім здоров’я нескінченного,

Нехай квітує кожен з вас

І жменю щастя справжнього щоденного

До рук кладе його величність час!!!

20170607_090720 20170607_123421 20170607_124431 20170607_124701

 

                                                    Старший майстер в/н ВПУ №92 Нікончук Л.Я.

Коментарі Вимкнено до Сьогодні учні, завтра-спеціалісти….
© Sait VPU 92