YouTube RSS
Home Без рубрики «Ремінісценція. UA», яка об’єднує
formats

«Ремінісценція. UA», яка об’єднує

 

«Ремінісценція. UA», яка об’єднує

7 жовтня 2017 року в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбувся показ проекту «Ремінісценція. UA», який проводився у  рамках Декларації про співпрацю у сфері інформаційної інтеграції регіонів та протидії агресивним пропагандистським впливам з боку третьої сторони між Луганською ОДА, Львівською облрадою та Львівською ОДА і започаткованої керівником Луганської В-ЦА Ю. Гарбузом акції «Змінимо країну разом».

У цій акції взяли участь багато аматорських та професійних колективів з різних областей України. Наші артисти музично-драматичного театру виступали у Львові, а львівський балет «Життя» завітав до Сєвєродонецька. Цей колектив виступав разом з Русланою на Євробаченні з композицією «Дикі танці» і став переможцем разом зі співачкою.

Нашим учням випала така прекрасна нагода побачити оновлений  театр з чудовим фонтаном і бути присутніми на яскравому виступі балету «Життя», де кожен танець супроводжувався зміною не тільки костюмів, а й відеофільмами, які розповідали про народи, які проживали на землях України у давнину, про особливості костюмів, вишивок та символів. Танці часів Трипільської культури переносили глядачів до багаття у таємничому лісі, а інший танок відбувався на полонині Карпат. Між виступами балетної групи звучали найкращі пісні з репертуару «Смерічки» у виконанні Ірини Мазур та Назара Собка.

Зал подовгу не відпускав артистів зі сцени своїми оваціями. Разом зі співаками присутні співали Гімн України, «Червону руту», «Смерічку». У цей час ми всі були єдиною нацією, єдиною країною.

Учасники акції в черговий раз переконалися, що кордонів між Сходом і Заходом не існує – ми Україна!

20171007_183943 20171007_184216 20171007_185353 20171007_191229

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

Коментарі Вимкнено до «Ремінісценція. UA», яка об’єднує.
© Sait VPU 92