YouTube RSS
Home Без рубрики Прес-конференція «Історія Європейського Союзу»
formats

Прес-конференція «Історія Європейського Союзу»

Прес-конференція «Історія Європейського Союзу»

31.05.2017 року у ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька було організовано прес-конференцію «Історія Європейського Союзу» в рамках  реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань Євроатлантичної  інтеграції України на 2017 рік.

Цікавими були як запитання так і відповіді учнів, що стосувалися найрізноманітніших аспектів розвитку європейської цивілізації.

Було запропоновано скласти рейтинг європейських країн, чий досвід міг бути використаний для українського державотворення.

Значна увага учнів була приділена економічному розвитку Голландії  та досвіду організації туризму у Франції. Палка дискусія виникла навколо доцільності виходу Англії із Євросоюзу та шляхів її подальшого розвитку. За бурхливим обговоренням незчулися як минув час  і всі учасники дійшли висновку, що ЄС об’єднав багато європейських країн, які зараз мирно співпрацюють одна з одною. Безумовно, інколи трапляються непорозуміння. Це звичайна справа. А чи завжди в вашій родині  всі знаходять спільну мову? Але приємно зазначити, що, замість збройного протистояння, лідери європейських країн вирішують всі негаразди мирним шляхом.

«Отже, мрія Жана Моне та Робера Шумана здійснилася»,- погодилася учнівська спільнота,- «ЄС примирив всіх його членів. Він також сприяє миру в сусідніх країнах і в світі, в цілому».

222 333

 

Викладач англійської мови,

зарубіжної літератури Сєдих Р.С.

 

Коментарі Вимкнено до Прес-конференція «Історія Європейського Союзу».
© Sait VPU 92