YouTube RSS
Home Без рубрики “Правовий театр” в бібліотеці
formats

“Правовий театр” в бібліотеці

“Правовий театр” в бібліотеці

8 листопада відбувся черговий захід у рамках проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції». Це спільний проект міжнародної організації IREX з Національною поліцією України, створений з метою підвищення обізнаності громадян та їх розуміння реформи.

Бібліотека, яка у цьому проекті виконує роль майданчика для спілкування між поліцією та громадою міста, запросила до себе учнів ВПУ № 92, а з боку патрульної поліції були запрошені старший інспектор управління патрульної поліції міст Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного Кононов Микола та прес-офіцер Катерина Куян. Також на заході була Гречишкина Наталія, головний спеціаліст Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

На цей раз гостям був запропанований “Правовий театр”, в якому усі ролі, правопорушників, потерпілих та поліцейських, виконували запрошені учні. Такий формат заходу надає можливість змоделювати ситуації, які можуть трапитись з кожним у повсякденному житті. Після розігрування, ситуації обговорювалися та пояснювалися патрульним поліцейським. Такі пояснення навчають, як правильно поводиться, як спілкуватися з поліцейським та як не потрапляти у такі ситуації.

Усі зі своїми завданнями справилися “на Ура!”. Розважаючись та жартуючи засвоїли просте правило: “Будь відповідальним громадянином!”.

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 77637864 80299665 97161667

Коментарі Вимкнено до “Правовий театр” в бібліотеці.
© Sait VPU 92