YouTube RSS
Home Без рубрики Повернення у пам’ять народу
formats

Повернення у пам’ять народу

Повернення у пам’ять народу

Наприкінці травня у стінах ВПУ №92 для студентів 1-2-х курсів було проведено бесіди, відео-лекції й книжні виставки, присвячені неординарній, сміливій особистості, справжньому патріоту України – гетьману Івану Степановичу Мазепі.

«Іван Степанович Мазепа-Колединський є однією з найвидатніших і найсуперечливіших постатей української історії. Це одна із знакових особистостей, чиє життя та діяльність викликають гарячі суперечки та неоднозначні оцінки істориків, дослідників «мазепинської доби»», – зауважила В. В. Пилипенко, викладач історії, під час проведення відео-лекції для першокурсників, а Скрипник Г. О., бібліотекар, коментуючи дослідження життя і творчості І. Мазепи, звернула увагу учнів на численні легенди й небилиці, якими було оповите, особливо особисте, життя гетьмана.

Познайомившись з різнобічною інформацією, учні були захоплені життям гетьмана, що за висловом учня групи 1-3 Сухорукова Павла: «схоже на сторінки пригодницького роману про середньовічного рицаря, для якого головними цінностями є власна честь й честь своєї держави».

Подібні розвінчування міфів про героїв України мають стати гарною традицією не лише на уроках історії, але й під час виховних годин та годин спілкування.

Маємо надію, що всі герої України повернуться додому в нашій пошані й історичній правді!

2017-04-24 12.42.03 2017-04-24 12.42.16 2017-04-24 12.42.49 2017-04-24 12.43.34

Викладач історії

В. В. Пилипенко

 

Коментарі Вимкнено до Повернення у пам’ять народу.
© Sait VPU 92