YouTube RSS
Home Без рубрики Потяг Єднання України
formats

Потяг Єднання України

Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

21 квітня 2017 о 17 годині в актовій залі ВПУ №92 зібралася учнівська молодь м. Сєвєродонецька, щоб зустрітися з учасниками молодіжного «Мистецького Кінопотягу» в рамках Проекту Потяга Єднання України «Труханівська Січ».

Вдячні слухачі оваціями зустрічали виступ музикантів Харківської військової авіаційної академії ім. І. Кожедуба та вокальний ансамбль «Вінтаж», які на високому рівні виконували як класичні, так і сучасні музичні твори.

Друга частина зустрічі була присвячена демонстрації української моди. Учні ВПУ побутового обслуговування м. Вінниці привезли до нашого міста «Театр сучасної моди».  Усі сукні шили швачки, а моделями були майбутні перукарі. На суд глядачів були представлені сукні з українською вишивкою, вечірні наряди, а спецодяг для працівників громадського харчування презентували майбутні шеф-кухарі, та ще й пригощали тістечками учасників зустрічі.

Зустріч була теплою, дружньою, цікавою. Перешкод у спілкуванні не було. Ми за 2 години стали однією сім’єю. Нас усіх об’єднала музика, молодість і, звичайно, – весна!

CIMG7116 CIMG7119 CIMG7122

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

Коментарі Вимкнено до Потяг Єднання України.
© Sait VPU 92