YouTube RSS
Home Без рубрики Попереджений – значить озброєний!
formats

Попереджений – значить озброєний!

Попереджений – значить озброєний!

Донбас вже 3 роки поспіль є місцем воєнних дій, де гинуть не тільки солдати, а й мирне населення, серед якого третина – це діти. Гинуть і страждають наші земляки не тільки від ворожих куль, а й від мін, розтяжок, нерозірваних боєприпасів. Щоб життя на Сході стало безпечним, потрібно кожен клаптик землі перевірити міношукачами і знешкодити від вибухових пристроїв. Цю відповідальну місію виконують сапери не тільки ВСУ та МНС, а й міжнародні доброчинні організації.

26 жовтня 2017 року до ВПУ №92 м. Сєвєродонецька  завітали представники такої міжнародної доброчинної організації Halo Trust, яка з 1988 року займається гуманітарним  розмінуванням у тих країнах, де відбулися воєнні конфлікти. З 2015 року Halo Trust співпрацює з Україною, знешкоджуючи боєприпаси в зоні АТО.

Колесник Олексій Валерійович працює на благо миру вже декілька років. Сьогоднішню бесіду з учнями ВПУ №92 розпочав з тих випадків, які нещодавно відбулися у нас на Луганщині  і призвели до смертей чи каліцтва серед мирного населення в зоні АТО. Сказане підтвердив фотодокументами презентації і дав настанови, щоб з нашими учнями не сталося лихо.

CIMG7701 CIMG7703 CIMG7704 CIMG7710

Бібілотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 

Коментарі Вимкнено до Попереджений – значить озброєний!.
© Sait VPU 92