YouTube RSS
Home Без рубрики Немає місця насильству у твоєму житті
formats

Немає місця насильству у твоєму житті

Немає місця насильству у твоєму житті

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У раках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проходять зустрічі з працівниками юстиції, поліції, соціальних служб, щоб привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем: подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та булінгу, явища, яке стало глобальним і масовим.

23 листопада до ВПУ №92 завітали гості: головний спеціаліст відділу молоді та спорту Гашкова В.М., юрисконсульт Сєвєродонецького Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новосельцева Н.І., інспектор з ювенальної превенції Сєвєродонецького відділу поліції Куценко М., головні спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Луганській області Гречишкіна Н.А. та Біннатова А., які зустрілися з нашими учнями, щоб у доступній формі шляхом бесіди, відеоролику, діалогу розповісти такі серйозні речі, як насильство, торгівля людьми, дат настанови учням , щоб запобігти біді. Учні прийшли до висновку, що треба мати активну життєву позицію і сказати насильству: «Ні!».

Гості подарували училищу буклети, плакати і зробили фото на пам’ять.

1 CIMG7756

CIMG7758CIMG7760CIMG7767Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 

Коментарі Вимкнено до Немає місця насильству у твоєму житті.
© Sait VPU 92