YouTube RSS
Home Без рубрики Молодь проти СНІДу!
formats

Молодь проти СНІДу!

Молодь проти СНІДу!

1 грудня весь світ згадував таку смертельну хворобу, як СНІД,через високу смертність СНІД називають «чумою ХХІ ст.». Ця хвороба крокує по всіх континентах, не лишає жодної країни. Більшість хворих – це молоді люди від 15 до 35 років. Помирають молоді, які ніколи не стануть майбутнім своїх держав.

У 90-ті роки 20 ст. Україна відносилася до країн з низьким рівнем розповсюдження віруса імунодефіциту людини, але в 21 ст. наша держава вийшла на 1-ше місце в Європі.

Цього дня у ВПУ №92 пройшли  заходи: виховна година «Ми ще живі, але нас вже немає…», анкетування «Що ти знаєш про СНІД?» , представлена книжкова виставка «СНІД – знак біди».

Бібліотекар Скрипник Г.О. розповіла про страхітливі цифри і факти розповсюдження ВІЛ/СНІДу у світі та Україні. Зачитала листа молодої дівчини Ольги, яка 2 роки хворіє на СНІД і звинувачує всіх у тій біді, яка скоїлися з нею. Учні активно обговорювали листа й дійшли висновку – здоров’я кожного залежить тільки від самої людини, що потрібно дотримуватися правил гігієни і бути порядним у міжстатевих стосунках.

Усенко Г.Ю., соціальний педагог, провела анкетування, яке показало обізнаність учнів ВПУ №92 про способи передачі ВІЛ.

Наша молодь за здоровий спосіб життя і  сказала СНІДу: «Ні!».

asGxDoyZDyw gHduxAvWlU4 loK7rmzrUkU s0wGz-Ls9Io

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 

Коментарі Вимкнено до Молодь проти СНІДу!.
© Sait VPU 92