YouTube RSS
Home Без рубрики Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято 2017 у м. Сєвєродонецьку
formats

Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято 2017 у м. Сєвєродонецьку

Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято 2017

у м. Сєвєродонецьку

Завжди у травні все прогресивне людство знову згадує генія українського народу – Г.Г. Шевченка, бо 22.05.1861 р. відбулося перепоховання Кобзаря і його прах повернувся на Україну, до м. Канева, на Дніпрові кручі, як і просив поет у «Заповіті». У багатьох країнах проходить Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято.

Цього травня до нашого міста завітало багато митців  літератури, театру, кіно, музикантів та художників з різних міст України, Білорусії та Польщі. Вони зустрілися з луганчанами в містах і селах, щоб поспілкуватися, , розповісти про свою творчість.

Учням ВПУ №92 пощастило зустрітися з поетами – сєвєродончанами членами Спілки письменників України і Луганщини – І. Літвіновою, З. Новоточиною та віртуально – з творчістю Йосипа Курлата. Ця зустріч пройшла у юнацькій бібліотеці.

18 травня було напрочуд насичене зустрічами і концертами. Наші учні з гр. 1-2 і 1-3 у публічній бібліотеці зустрілися з улюбленим кіноактором, народним артистом України  В.Д. Талашко, який нам відомий по 55 кінострічкам, та молодою поетесою з Марківки Ольгою Стрижаченко. Дві години промайнули, як одна мить. На пам’ять були зроблені світлини. Ця зустріч висвітлена у ЗМІ міста.

О 16 годині чисельна делегація наших учнів та педагогів стала учасником заключного заходу Міжнародного Шевченківського свята, де звучало слово Кобзаря, сучасних поетів та пісні про Україну.

Після закінчення свята всі здійснили урочисту ходу до МБК, де проходило свято вишиванок.

Травень мальовничий не тільки квітами, а й святами та вишитими сорочками.

5 CIMG7233 IMG_1403 IMG_1410 IMG_1413

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

Коментарі Вимкнено до Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято 2017 у м. Сєвєродонецьку.
© Sait VPU 92