YouTube RSS
Home Без рубрики Ми всі різні, але рівні
formats

Ми всі різні, але рівні

 

 

Ми всі різні, але рівні

(Міжнародний день толерантності у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька)

У 1995 році 16 листопада 28-ма Генеральна конференція ЮНЕСКО прийняла «Декларацію принципів толерантності». У ВПУ №92 кожного року в цей день проходять заходи, присвячені Дню толерантності. Цього року виховна година для учнів І курсу пройшла під гаслом «Ми всі різні, але рівні».

Поняття «толерантність» ми сприймаємо як терпимість, прийняття іншої людини такою, якорю вона є, зі всіма її досягненнями і недоліками. Але в останні роки спостерігаються різке зростання нетерпимості, ненависті, екстремізму та насильства в усьому світі.  Люди й цілі громади стають об’єктами жорстокого поводження лише за їхню етнічну, релігійну, національну чи іншу самобутність.

Сьогодні першокурсники прослухали інформацію та переглянули презентацію «Молодіжна субкультура», яку люб’язно надали співробітники публічної бібліотеки. Учні з явною зацікавленістю переглядали фото емо, хіпі, панків, геймерів, металістів, готів, де проявляється незвичність цих молодих людей у поглядах , одязі, зачистках, поведінці   і розуміли, що сміятися, а тим паче боятися, їх не треба, бо це їх протест проти нав’язаних суспільством стереотипів.

Людина може майже щохвилини свого життя робив вибір між добром іі злом – це боротьба наших Ангелів і Демонів. Хто переможе? Усе це залежить від нас, нашого вибору. Хай перемагає добро і будьте толерантними.

tolerantnist1 ЗХ2

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

 

Коментарі Вимкнено до Ми всі різні, але рівні.
© Sait VPU 92