YouTube RSS
Home Без рубрики Ми пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!
formats

Ми пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!

Ми пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!

4 травня, напередодні свята великої Перемоги у Другій світовій війні, у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька пройшов вечір – пам’яті «Перемога одна на всіх» для учнів І-ІІІ курсів.

Корєшкова Н.Н., викладач суспільних наук розповіла про ту страшну війну від першого дня – 22 червня 1941 року – до 9 травня 1945 року, пригадуючи основні битви Другої світової, страшні звірства нацистської вовчої зграї, яка знищувала мирне населення у концтаборах, у Бабиному та Дробицькому Ярах, про тортури над молодогвардійцями та учасниками опору. Страшні 1418 днів і ночей війни були забарвлені кривавими світанками боїв, гірким присмаком згарищ, слізьми матерів, вдів і стражданнями сиріт… Та ось прийшов довгоочікуваний травень сорок п’ятого, який приніс мир усій Європі! Це було найбільше свято зі сльозами на очах!

Учні переглянули фільм про нашу сєвєродонецьку жінку-героїню – Ларису Полницьку, яка в 19 років пішла захищати рідну землю від ворогів.

Звучали пісні воєнних років, вірші про війну, ветеранів і про всіх тих, хто віддав своє життя за мир і світле свято Перемоги. Учні в жалобі схилили голови в хвилину мовчання.

8 травня делегація педагогів та учнів була присутня на заході, присвяченому пам’яті загиблих у Другій світовій війні, який проходив у музичному училищі, а 9 травня поклали квіти до пам’ятника визволителів нашого міста.

Ми все пам’ятаємо, ми всіх пам’ятаємо і славимо живих учасників Другої світової війни!

1 2 3

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

Коментарі Вимкнено до Ми пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!.
© Sait VPU 92