YouTube RSS
Home Без рубрики Лютий святами багатий
formats

Лютий святами багатий

Лютий святами багатий

(звіт про роботу комісії з національно-патріотичного виховання у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька за лютий 2017 року)

Останній зимовий місяць був щедрий на свята та пам’ятні дати. Комісія з національно-патріотичного виховання, до якої входять викладачі української мови та літератури, суспільних наук, вихователі гуртожитку та бібліотекар училища, провели для учнів багато цікавих заходів.

2 лютого студенти 2,4 і 5 курсів були присутні на виховній годині «Лісхімбуд 01.02.1943». Зустріч була присвячена дню звільнення нашого міста від нацистських загарбників. Події   того часу були висвітлені так, як це все бачив і пережив 14 – річний підліток з селища Новосиротіне Михайло Олійник. Присутнім була представлена книга «Береги фронтової слави», в якій розповідається про наших земляків-героїв та визволителів «Квадрата 48-103».

9 лютого до нас завітали авторки нової книги-путівника про наше чудове місто «Вздовж і впоперек» Забірко Т.М. та Яновська З.І., які з великою любов’ю показали нам куточок духовної гармонії – Лісову Дачу, культурні осередки та улюблені місця відпочинку сєвєродончан – сквери, парки, Чисте озеро.

13 лютого пройшов урок християнської моралі «Стрітення Господнє».

«Сльоза на щоці вічності» – так називалася виховна година для учнів І курсу, під час якої учні познайомилися з пам’ятниками великої любові, які залишили свій слід в архітектурних шедеврах, садах, парках, поетичних творах. Захід пройшов 16 лютого і був присвячений усім закоханим.

У кабінеті №14 16 лютого пройшов урок – реквієм «Афганістан – моя вічна пам’ять». Захід був присвячений виводу радянських військ з афганської землі. У тій кривавій війні брали участь і наші земляки – молоді хлопці, які віддали своє життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок. Був оформлений тематичний куточок і презентувалася книга О. Дмитренка «Лелека» про воїна-поета Олександра Стовбу, який загинув на чужій землі в 22 роки. Звучали спогади, вірші…

20 лютого вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. Учні взяли участь у акції «Свіча пам’яті» (вже висвітлювалося на сайті).

Цього ж дня учні гр. 1-2 і 1-3 взяли участь у загальноміському заході «Свято рідної мови». Свої знання рідної мови учні 1-3 курсів продемонстрували під час мовної вікторини. (вже висвітлювалося на сайті).

З 20 по 24 лютого були проведені години етнографічної інформації «Широка Масляна», де згадувалися традиції Масниці й обрядові страви.

CIMG6550 CIMG6565 IMG_4784 IMG_4790 IMG_4792

Бібліотекар ВПУ №92

Скрипник Г.О.

Коментарі Вимкнено до Лютий святами багатий.
© Sait VPU 92