YouTube RSS
Home Без рубрики Літня виробнича практика 2016
formats

Літня виробнича практика 2016

Літня виробнича практика 2016

         У цьому році учні ВПУ №92,у кількості 72 осіб, мали змогу відпрацювати виробничу практику на виїзді, на підприємствах відпочинку узбережжя Азовського моря. У пансіонаті  «Прибій» селища Генгірка, Геничеського району, на так званій «Арабатській стрілці» працювали 32 учні із груп кухарів , майстрів ресторанного обслуговування та продавців. Місце дуже привабливе для відпочиваючих – гарячі джерела, морські бризи… Наші учні приступили до роботи по обслуговуванню відпочиваючих на початку червня. Серед учнів були й діти зі статусом «Переселенець» -це Бондаревська Анастасія,Павленко Євген. Пансіонат розрахований на 500 відпочиваючих, але червень був прохолодним  і відпочиваючих було набагато менше, але це дало змогу учням призвичаїтись до нових умов  роботи. Їхніми першими клієнтами були ветерани Дніпровської залізниці, люди поважного віку, у деякій мірі примхливі,але учні на досить високому рівні обслуговували  та готували їжу , що в результаті мали тільки позитивні відклики у «Книзі пропозицій».

Частина учнів працювала на виробництві , де вони готували різні страви – салати, супи, м’ясні та рибні страви, а також борошняні вироби. Можна відмітити плідну роботу кухаря м’ясного  цеху Павленка Євгена, учня 3-го курсу, який готував м’ясні та рибні страви, які є основою сніданків, обідів ,вечерь. Інші працювали в якості офіціантів,у їх обов’язки входило накривання столів, розливання та подання гарячих напоїв, прибирання та ін. З цими завданнями наші учні справлялися дуже вправно . Хочеться відмітити роботу усіх без виключення учнів, бо всі вони були нагороджені грамотами керівництва пансіонату «Прибій» за високі показники у роботі.

Робота учнів змінювалась на відпочинок. У свої вихідні дні вони мали змогу ніжитися на узбережжі пансіонату, відвідати гарячі джерела, увечері-молодіжні дискотеки. Повернулися наші учні напередодні 1 вересня оздоровленими,засмаглими,  готовими  до підкорення нових професійних вершин.

DSCN2285 DSCN2262 DSCN2265 DSCN2268 DSCN2272

 

 

 

 

 

Ст.майстер в/н  Л.Я.Нікончук

Коментарі Вимкнено до Літня виробнича практика 2016.
© Sait VPU 92