YouTube RSS
Home Без рубрики Конституція – основний закон моєї держави
formats

Конституція – основний закон моєї держави

Конституція – основний закон моєї держави

Наприкінці травня у стінах ВПУ №92 для учнів 2-3-х курсів, з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України, було організовано відео-лекторій «Боротьба за Українську Конституцію». Викладач історії В. В. Пилипенко наголосила на тернистому шляху українського державотворення, особливо в питанні прийняття національної Конституції, наголосила на наявності стереотипів, що відкидають історичну ґенезу прийнятої у 1996 році Конституції незалежної України. Перегляд фільму, присвяченого історичним постатям, яких по праву можна вважати авторами Основних законів України у XVIII – XX ст. збагатив учнів новими знаннями, вкотре переконавши молодь у тому, що нашому народу є ким пишатися.

Зусиллями класних керівників було проведено інформаційні хвилинки, присвячені переліку основних прав і обов’язків громадян України. Учні задавали актуальні питання щодо механізму реалізації конституційних прав і свобод, а також зауважували на необхідності реформування деяких статей Основного закону.

Прекрасним супроводом такої доволі складної юридичної теми, як особливості конституційних реформ в Україні, стала виставка портретів авторів Конституцій України та їх головних праць, організована бібліотекарем Скрипник Г. О. Цікаво було спостерігати своєрідне «перше знайомство» учнів з Пилипом Орликом, Михайлом Грушевським та іншими діячами українського політикуму.

Проведені заходи змогли не лише поглибити знання учнів з Конституційного права, але й переконати їх у громадянському обов’язку жиги гідно й чесно, зиконуючи всі конституційні норми.

CIMG7239 CIMG7260

 

Викладач історії

В. В. Пилипенко

Коментарі Вимкнено до Конституція – основний закон моєї держави.
© Sait VPU 92