YouTube RSS
Home Без рубрики Етнографічне зимове свято в гуртожитку ВПУ №92 м. Сєвєродонецька
formats

Етнографічне зимове свято в гуртожитку ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

Етнографічне зимове свято в гуртожитку

ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

16 січня 2017 року в гуртожитку ВПУ №92 м. Сєвєродонецька пройшла година етнографічної інформації «Зимові свята українців». Захід був присвячений трьом улюбленим зимовим святам нашого народу – Різдву Ісуса Христа, Новому Року та Водохрещу. Всі ці свята сімейні, веселі й театралізовані. Господині готують багату вечерю з обов’язковою стравою – кутею і радо зустрічають колядників,  щедрувальників й посівальників, які бажають щастя, достатку і здоров’я добрим людям в новому році. Традиційно в цей час дівчата ворожать на своє майбутнє і судженого.

Про веселі зимові свята розповіла дітям бібліотекар Скрипник Г.О., а вихователі зі своїми підопічними приготували віншувальні  вірші та пісні. Хлопці й дівчата від душі виконували колядки. А наша «співуча зіронька» – Кічкеровська Анастасія виконала, майже на професійному рівні, щедрівочку в обробці українського композитора М. Леонтовича, яку знають в усіх куточках Землі як різдвяну пісню.

Приходьте з колядою,

Кутя стоїть на сіні,

Щоб дав Бог добру долю

Всім людям в Україні.

Свято довело, що у нас ростуть діти, які знають і зберігають традиції українського народу, що ВПУ №92 виховує справжніх патріотів.

image (1) image (2) image (3) image

Вихователь гуртожитку

Зінченко Л.Л.

 

Коментарі Вимкнено до Етнографічне зимове свято в гуртожитку ВПУ №92 м. Сєвєродонецька.
© Sait VPU 92