YouTube RSS
Home Без рубрики День української писемності та мови
formats

День української писемності та мови

День української писемності та мови у ВПУ №92 м. Сєвєродонецька

Традиційно з 1997 року 9 листопада вся Україна відмічає державне свято – День української писемності та мови. Цього року всі заходи, які проходять у ВПУ №92 в рамках свята, пройдуть під гаслом «І чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь».

Ще 8 листопада, напередодні Дня писемності, делегація ВПУ №92 у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру була присутня на урочистих заходах, присвячених Дню української писемності та вшанування Нестора Літописця, де виступив Ю. Гарбуз, заступник міністра культури, поети й письменники, які завітали до Сєвєродонецька з усіх куточків України. Цікава була концертна програма, де виступили гості з Києва: А. Рудницька, «Шпилясті  кобзарі».

9 листопада з самого ранку в холі та на всіх поверхах учбового корпусу красувалися плакати з висловами при українську мову, з державною символікою та ліричними символами нашого народу.

О 12 годині 30 хвилин учні та педагоги разом взяли участь у радіодиктанті національної єдності. Тема цьогорічного диктанту – «Наші пісні». Текст був складним, але всі з задоволенням справилися, підтвердили що на Сході України знають державну мову і пишаються нею.

Як продовження свята, 13 листопада, для учнів І і ІІ курсу пройде свято рідної мови з конкурсами, вікторинами і сценкою з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», де грають актори з гр. 2-2 і 2-3. Класика української літератури завжди цікава й актуальна.

CIMG7728Презентация1

CIMG7729DSCF7986

Викладач української мови та літератури

Кравцова О.В.

 

Коментарі Вимкнено до День української писемності та мови.
© Sait VPU 92