YouTube RSS
Home Без рубрики 9 травня учні та колектив ВПУ № 92 відвідали урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі.
formats

9 травня учні та колектив ВПУ № 92 відвідали урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі.

20160509_0957379 травня учні та колектив ВПУ № 92 відвідали  урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі.

Розпочались святкування урочистим  мітингом на площі Миру біля будівлі Сєвєродонецької міськради. В ньому приймали участь ветерани, керівництво області та органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету міської ради, представники депутатського корпусу, силових структур, громадських організацій, робітники підприємств міста, комунальних закладів, школярі, студенти, сєвєродончани та гості міста.

Розпочався захід покладанням квітів до пам’ятника Олександру Радієвському, одного з командуючих операції по звільненню Сєвєродонецька від терористів влітку 2014-го року, що загинув в бою від ворожої кулі в бою за Лисичанськ. Саме 9 травня Героєві виповнюється 46 років із дня народження.

Продовжився захід поздоровленням ветеранів Другої світової та усіх присутніх від чиновників.

Першим слово взяв голова Луганської обласної ВЦА Юрій Григорійович Гарбуз.

«Сьогодні, в цей день, звісно, хочеться низько вклонитися ветеранам. Не так багато залишилось тих солдатів, які протягом семиесяти років нашого мирного сонячного неба кожного року 9-го травня низько вклонялися, обіймали та дякували за перемогу. Я хочу побажати вам здоров’я, вашим сім’ям та пообіцяти, що те непорозуміння, яке відбулося за ці два роки, обов’язково припинити», – сказав очільник Луганщини.

Привітав ветеранів і секретар Сєвєродонецької міськради, в.о. міського голови Григорій Пригеба.

Також під час мітингу військові виносили на сцену прапори України, Луганської області та Сєвєродонецька, а усі присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Під кінець мітингу учасники заходу вишикувались та колоною рушили до братської могили «Меморіал слави». Там сєвєродончани поклали квіти до пам’ятника. В цій церемонії приймало участь понад 2500 осіб.

Продовжились заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі на площі Перемоги. Там ветеранів концертом вітали зі святом міські та обласні творчі колективи. Також частували учасників Другої світової війни смачною польовою кашею.

 

Коментарі Вимкнено до 9 травня учні та колектив ВПУ № 92 відвідали урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі..
© Sait VPU 92